logo ГоловнаІсторії
Героїв
Благодійний
Аукціон
Контакти
Володимир Паламарчук
Володимир Паламарчук
²: 35 років

МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ: Киянин 

СЛУЖИВ: в Національній гвардії України, другому батальйоні оперативного призначення.

ЙОГО ІСТОРІЯ:

Нас мобілізували. Ну скажемо так, ми поїхали добровольцями. Я доброволець. Нас забрали 25 травня в частину 3027 . Травму я отримав 6 червня. Я отримав травму тазобедреного сустава. Я приїхав на ротацію і до лікаря, мене направили в інститут травматології .

Це була операція, ми трохи відступили. Нас стояло 2 чоловіка, по рації передали переходити. Там була перегороджена плита, і я якраз перебігав. Через кілька метрів перестрибував і упав.

Коли  Володимир потрапив на ротацію, то одразу ж звернувся до лікарів, але було пізно. У нашого героя травмовано кульшовий суглоб, йому необхідно зробити операцію, і протезування. Ускладнює лікування ще й той факт, що Володимир досі не може отримати довідку учасника бойових дій.

Я писав рапорт, в частину звертався і десь місяці два їздив до них. Здав документи, потім чекав, дзвонив. Мені сказали, що скоро може і буде. А коли буде не сказали. Я дізнався, що мої побратими з батальйону перейшли на контракт, вони давно вже все отримали.

Довідку я не отримав. Я потім приїхав мені написали, що травма пов’язана з проходженням військової служби.

Зараз Володимиру важливо отримати довідку, для проходження безкоштовної реабілітації . Зараз Володимиру важко пересуватися, він шкутильгає, у нього третя група інвалідності. Зробити операцію власним коштом чоловіку не під силу.

Звернувся до лікарів, мені сказали, що тут потрібна операція біля 3-5 тисяч доларів це буде коштувати. В госпіталі де я проходив комісію мене відправили в госпіталь МВС , МВС сказав, що ви не до нас відноситесь. Потім мені сказали, що ми вас звільнили не по стану здоров’я, а по скороченню штату.  Я звернувся до юристів, підготовили документи.

Володимиру Паламарчуку дуже потрібна дорога юристів, які б змогли довести справу з отриманням статусу учасника бойових дій, щоб відновити здоров’я. Також наш герой шукає роботу. Зараз, не дивлячись на всі складності житті, він працює кур’єром  по 12 годин на старому авто. Але ця робота не приносить достойної оплати для утримування родини і лікування пораненого героя. Якщо може допомогти українському герою — його  телефони з його згоди на сайті Громадського радіо. 0931441470

ДІАГНОЗ:

Травмовано кульшовий суглоб, йому необхідно зробити операцію, і протезування. 

ТЕЛЕФОН: 

093 144 14 70