logo ГоловнаІсторії
Героїв
Благодійний
Аукціон
Контакти
Віталій Білявський
Віталій Білявський
²: 23 роки

МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ: Київ

СЛУЖИВ: пішов служити 9 серпня, коли була третя хвиля мобілізації. Служив в батальйоні “Київська Русь”

ЙОГО ІСТОРІЯ:

Це вже друге   його поранення на цій війні. З своєї рідної Софійської Борщагівки  Віталій пішов служити  чи точніше воювати 29 серпня, коли була третя хвиля мобілізації. Служив в батальйоні “Київська Русь”. Восени утримували оборону Дебальцево, а в  лютому – Донецький аеропорт.

В вересні місяці, в кінці вересня я отримав контузію 2 степені . А під час другої кампанії отримав поранення біля Донецького аеропорту.

Це було коли?

Це було 14 лютого на день святого Валентина.

Яке в тебе поранення?

Мінно-вибухове поранення. Осколками посікло правий бік.

Що постраждало?

Нирка і посікло тканини біля нирки ще.

Нас протягом суток бомбили і під кінець суток вже, ми заступили на 12 годин, але прийшлось вистояти 24 години. Під кінець по нас вели пристрільну стрільбу по нас. Прямою наводкою з танків, з артилерії, з усього.

Друзі – однополчани Віталія Білявського після цього бою й досі знаходяться по госпіталях. Переважно в Харкові та Дніпропетровську.  Віталій розшукує їх, та й власне погодився говорити з нами лише заради пошуку своїх друзів.

Війна де не дотримуються жодних прав людей?

Жодних правил, взагалі.

Щоб ти побажав своїм побратимам?

Удачі. Хай бережуть своє здоров’я, допомагають товаришам в тяжку хвилину.

Віталій , на перший погляд,  подібний на школяра. Однак очі – дорослого, мужнього хлопця. Під його опікою молодший брат 12 років та мама.

Я навчався в Софіївській загально освітній школі, потім в Києві в 40 училищі, потім в армію попав, служив в 2009-2010. Після демобілізації призвали на захист країни. Працював автослюсарем, в охороні працював, в різних сферах взагалі, і на складі.

Віталій категорично відмовився від допомоги. З його згоди ми залишаємо його телефон на сайті Громадського радіо, тому що він розшукує своїх друзів-побратимів.  Телефон — 0635943559

ДІАГНОЗ:

Мінно-вибухове поранення. Осколками посікло правий бік. Постраждала нирка і посікло тканини біля нирки ще.

ТЕЛЕФОН: 

 063 594 35 59