logo ГоловнаІсторії
Героїв
Благодійний
Аукціон
Контакти
ТАРАС МОКЛЯК
ВІК: 36 років

МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ:  Івано-Франківськ

СЛУЖИВ: служив у 5 батальйоні «Прикарпаття», наш територіальний. Був два місяці в АТО, в Донецькій області під Тельманово. Після того була відпустка, їхній батальйон розформували і він перевівся в 128 гірну мотопіхотну бригаду, 15 окремий батальйон. З 10 вони листопада в зоні АТО другий раз. 

ЙОГО ІСТОРІЯ:

Поранений 11 грудня, це є село Рідкодуб за Дебальцево, то навіть трошки далі Дебальцево на блокпості.

Він зателефонував сам , що його поранено і сказав, що нічого страшного немає, і що поранення легеньке. На другий день зранку о сьомій годині був телефонний дзвінок від нього, і сказав, що його прооперували в Артемівську. Після того лікар взяв трубочку і я попросила діагноз. Лікар прочитав той діагноз та я зрозуміла, що то дуже важке поранення.

Поранення в нього органів черевної порожнини, там пошкоджені були сечовий, кішківник, ягодиці і в нього, бо куля з виходом через ягодиці, перелом тазу і потрощена була розбита головка правої стегнової кістки».

Мама  Тараса Віра Василівна говорить ледь стримуючи сльози. Вона сама така ж юна та тендітна, як і її син. Очима повними надії дивиться на кожного, хто до неї підходить. Зараз вона взяла так звану профспілкову відпустку та вже два  місяці знаходиться поруч з сином по всім  шпиталям. Віра Мокляк працює в Івано-Франківську в міській поліклініці медичним реєстратором. Від сина не відходить, бо знає, що її енергія підніме сина на ноги.

«Ми не отримаємо ніякої довідки, ми не можемо добитися ніяких документів . Одне єдине, що ми маємо, довідку, що він підлягає під учасника бойових дій, але це є з 5 батальйону, з першого разу. А оце поранення, що він отримав – нічого, і не маєм навіть те, що він служить в цій 128 бригаді».

ДІАГНОЗ:

Поранення в нього органів черевної порожнини, там пошкоджені були сечовий, кішківник, ягодиці і в нього, бо куля з виходом через ягодиці, перелом тазу і потрощена була розбита головка правої стегнової кістки». Зробили минулої середи операцію на ногу, забрали повністю цю головку, бо вона була потрощена.Не може рухатись, лежить .


ДОПОМОГА КОШТАМИ:

Відкритий рахунок на маму Віру Мокляк в банку Хрещатик , номер карточки 4167 7003 0255 6002. 

ТЕЛЕФОН: 

Контактний телефон Віри Мокляк 097-64-14-619