logo ГоловнаІсторії
Героїв
Благодійний
Аукціон
Контакти
СУХАРЄВ ОЛЕГ 

ВІК: 22 роки

МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ: м. Івано-Франківськ

СЛУЖИВ: доброволець батальйону «Айдар», 24 батальйон добровольної територіальної оборони Луганська

ЙОГО ІСТОРІЯ:

Олег був командиром 1-го відділення розвідки батальйону «Айдар». 27 липня почалася зачистка міста Лутугине, Луганської області. Розвідувальне віділення ворог накрив шквальним міноментим, кулементим і танковим обстрілами, також діяли снайпери. Вісім хлопців з відділення Олега полягло за лічені секунди. «Я бачив дуло танка, який стріляв просто в мене», — згадує Олег. Його спогади часом плутані, то він скаже, що загинуло вісім хлопців, то дев’ять. Олег впевнений, що загинули всі. Розповідь командира надзвичайно наповнена болем за друзів, яких вже немає: «У Мішки, якому було 19 років, це був перший бій...».

Серед причин такої трагедії Олег називає погане керівництво та відсутність інформації з центру Антитерористичної операції. «Можна було рухатися бічними вулицями, а ми чомусь пішли центральною, просто назустріч ворогам, просто як щит, як живий щит», — говорить Олег. На запитання, чому він пішов добровольцем, відповідає просто: «Люблю Україну. Був на Майдані. Захоплював водомети. Звільняв 19 лютого Жовтневий палац й тоді жодна куля не зачепила». Каже, що захопленням водометів досі пишається. Хоче так само пишатися військовими перемогами.

В госпіталі зробив пропозицію руки й серця своїй коханій Мар’яні Волошин, з якою до війни зустрічався три роки. Мар’яна постійно поруч з ним. Олег каже, що вижив завдяки їхньому коханню, знав, що вона не переживе його загибелі.
Запитуємо: «Так Мар’яна згоду дала, — Олег відповідає, — «А в неї шо, були варіанти?» . «То коли ж весілля?» — «Коли на ноги стану, місяці за два».

 

ДІАГНОЗ:
10 кульових поранень. Найважчі у правій нозі та руці. Рука має важкі пошкодження нервових закінчень й поки шансів на відновлення немає. Права нога має 5 кульових поранень, перебита й розтрощена кістка.

 

ДОПОМОГА КОШТАМИ:
Рахунок Приватбанку 5168-7572-5606-9818

Телефон нареченої Олега Мар’яни Волошин: +38(098)882-47-98

Історію записала Лара Мудрак