logo ГоловнаІсторії
Героїв
Благодійний
Аукціон
Контакти
РОБЕРТ РУСЛАН
ВІК: 36 років

МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ:  з Дніпропетровська

СЛУЖИВ: мобілізували його в серпні 2014 року. В зоні АТО з серпня. Мене було мобілізовано. 93 механізована бригада, в Пєсках, кулеметник. 

ЙОГО ІСТОРІЯ:

Останні 5 років жив в Дніпропетровську, працював на Южмаші шліфовщіком 6 розряду. З першою жінкою розвівся, син є, йому тільки 13 років буде. Зарплату платять з частини от і все. Зараз документи відправили на Київ, бо через воєнкомати дуже проблемно. Помогли трохи люди добрі із часті відправили, бо хлопці з воєнкоматів кажуть, що купу довідок приносиш і треба знов довідки. Так у мене є довідка, що отримав в зоні АТО поранення.  Отримую зарплату 2500, але в цьому місяці щось задержали, доки так. А якщо спишуть, то не знаю, далі як треба буде групу робити.

В зоні АТО з серпня. Мене було мобілізовано. 93 механізована бригада, в Пєсках, кулеметник. 

Запам’яталося, як картошку на дачах копали. Бо їсти було треба, що робити, приходилось. Хлопців багато, нас 17 чоловік, останній призов, як прийшли, тільки 5 ротіровалися. 12 чоловік ранених. Вбитих немає.

21 жовтня начався мінометний обстріл і попала міна рядом, розірвалося. Ногу відірвало зразу. Коли включився, пищить все навкруг, бо контужений. Джгути накладували, потім знов виключилось. Спочатку потрапив в Красноармійськ, потім вертольотом в Дніпропетровськ , в Мєчнікова,  там був 3 місяці. 22 січня опинився в Києві. У мене нога ще недолікована, тут пропонують відрізати. Мені пересадку ще зробили шкіри , тепер на півроку треба ще в гіпс. 

ДІАГНОЗ:

 Руслана Роберта поранило ще в жовтні минулого року. Висока ампутація однієї ноги й друга нога під загрозою ампутації. Після вибухового поранене зранене все тіло та обличчя. В кінці січня переправили до Київського військогово  шпиталю. Надія на порятунок є.

ЗАПИС:Потрібен хороший протез, тому що треба якось ходить. Доки не буде права нога вилікувана, то протеза не можна. Так я сам перелазію, але ж неможна на неї ставати.


ДОПОМОГА КОШТАМИ:

Номер картки для отримання коштів в Приватбанку  5168742018969299

ТЕЛЕФОН: 

Телефон Роберта Руслана (096) 869-65-08

Телефон мами  (098) 766-56-34 Роберт Валентина Гаврилівна.