logo ГоловнаІсторії
Героїв
Благодійний
Аукціон
Контакти
Остап Гавриляк
Остап Гавриляк
²: 26 років

МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ: з села Давидів, Львівської  області. 

СЛУЖИВ: Служив в 80-тій аеромобільній Львівській бригаді з 3 листопада 2014  року.

ЙОГО ІСТОРІЯ:

«Хлопці воюють за свою землю, це правильно і не може так бути, щоб хтось окремий був. Можливо це і політична війна. В загальному – це наша земля, країна одна і не може такого бути, щоб Росія, чи якась друга. Це Україна. І має залишитись Україною.

Дуже багато поранено, багато зникли без вісті, деякі тіла понаходили.

В аеропорту поранили».

Остап – справжній донецький кіборг. Поранений 20 лютого. Його поранило якраз після обвалу Донецького аеропорту. Важкопораненим він пролежав добу під уламками будівлі.

«Сепаратисти вивезли на другий день, ми ще сутки пролежали і сепаратисти взяли в полон нас і привезли важко ранених до лікарні. Остальних повезли в їхню тюрму в полон.

А поранених віддали все-таки в лікарню?

В донецьку лікарню, обласну.

Яке у вас поранення?

Був відкритий перелом, але ноги не врятували. Джгут був накладений більше суток часу, я попускав трошки, приходив до тями, відключався і можливо в той період, коли  відключався і не попускав, так ногу і не спасли».

Питанням протезу займається батько з братом. Сказали, що без мене рішення приймати не будуть, тобі ходити , але дивимося всі варіанти. А там вже потім виберемо один, будемо спілкуватися з військовими чи просто з людьми, які вже це перейшли. Як їх враження від їхніх протезів, де вони робили, що вони робили, як вони ходять зараз і це треба побачити.

А де будували?

У Львові, Львівська область.

Щоб ви побажали своїм побратимам?

Хочу побажати миру в першу чергу всім. Щоб було мирне небо, щоб не було цієї війни, і щоб якось люди жили по інакшому. Так як заслужив наш народ. Наш народ заслужив жити нормально. Політично з кожним роком все гірше і гірше і по роботі, і зі всім. І з курсом валют. Наш народ працьовитий, сильний і просто би хотілося в першу чергу миру.

А нам бу так хотілося, щоб Остап отримав добрий протез й його віра про сильну й працьовиту країну збулася на його очах. Допомогою Остапу опікується його брат Володимир. Його телефон +380973818778.  Номер його картки в Приватбанку 5211537445543890

ДІАГНОЗ:

Відкритий перелом, але ноги не врятували. Джгут був накладений більше суток часу, я попускав трошки, приходив до тями, відключався і можливо в той період, коли  відключався і не попускав, так ногу і не спасли».

ТЕЛЕФОН: 

38 (097) 381 87 78

ДОПОМОГА КОШТАМИ:

Номер його картки в Приватбанку 5211537445543890