logo ГоловнаІсторії
Героїв
Благодійний
Аукціон
Контакти
ОЛЕКСІЙ ПАЛЬЧЕНКО

МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ: Краматорськ

ЙОГО ІСТОРІЯ:

І вже у липні 2014 року Олексій був нагороджений «За заслуги перед Збройними силами України» за виконання спецзавдань по звільненню Слов’янська та Краматорська. Про це нам розповів батько Олексія, Олександр Пальченко: «Он во время, как террористы находились в Славянске и Краматорске, на Севере Донецкой области, выполнял определенное задание от Збройних Сил України. И по результатам освобождения наших городов на Севере Донбасса, командование сочло необходимым и представило его к награде «За заслуги перед Збройними силами України». 22 січня розвідувальна група, в якій був Олексій, виконувала завдання з пошуку диверсійних груп та коригувальників вогню. Поблизу Дебальцево мінометним вогнем противника, внаслідок вибуху міни, Олексія було важко поранено в обличчя.

«Их подразделения выполняло разведывательную операцию по поиску диверсантов и корректировщиков огня. И возле населенного пункта Мироновский, недалеко Дебальцево минометным огнем противника в результате взрыва мины, где-то в метрах 4-х она разорвалась, его ранило.

Помощь товарищей быстро была оказана, быстро его отвезли в Артемовск. Нужно отдать должное профессионализму врачей, которые оказали первую помощь. Потому что могла быть большая кровопотеря. Ранение было в лицо, осколок прошел в нос и раздробило верхнее небо. Но ребята, товарищи его, справились на отлично. Врачи просто молодцы, в городской больнице с таким профессионализмом сделали все возможное. Большое им спасибо», - розповів батько Олексія.

Під час поранення Олексій не втрачав свідомість. З моменту ураження до надання першої допомоги минуло близько 4-х годин. Він сам зателефонував батькам і розповів, що його поранено, що він зараз в Артемівській міській лікарні готується до операції. Завдяки професіоналізму лікарів та оперативним діям персоналу лікарні, Олексію була надана вся необхідна допомога та зупинена кровотеча. Через добу його було транспортовано до Харкова для продовження оперування та лікування.

«Он сутки находился в Артемовске, потом пришел спецавтомобиль. Реанимобиль был специальный для вывоза раненых, оборудованный всем необходимым и этот автомобиль доставил его в Харьков в госпиталь, где он и сейчас находится. Сейчас Лешу готовят на вторую операцию. Будет обследование, где будет поставлен определенный диагноз и, видимо, методика проведения операции. Сейчас он чувствует себя хорошо, общается. Но не голосовым сообщением, потому что стоят у него трубки, а для откачки жидкости. Ну, а на мобильном телефоне он с нами общается», — говорить Олександр Пальченко.

ДІАГНОЗ:

араз він знаходиться в реанімаційному відділенні. Найбільш пошкоджена носова частина, яку найближчим часом потрібно відновлювати. Також в шиї залишаються осколки. Лікарі діагностують стан Олексія, як стабільний, та готують до наступної операції.Скільки ще потрібно на лікування – невідомо. Відомо тільки те, що попереду на Олексія чекає тривале лікування по відновленню обличчя та реабілітація.


ДОПОМОГА КОШТАМИ:

Картковий рахунок Приватбанку: 5168-7423-0962-1344 Пальченко Ольга Юрїївна (мама).