logo ГоловнаІсторії
Героїв
Благодійний
Аукціон
Контакти
Олександр Соколовський
Олександр Соколовський
²: 36 років

МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ:  з Миколаївської області

СЛУЖИВ: доброволець . Першого вересня мене викликали в батальйон «Донбас», тому що анкети я у них заповняв ще з першого призову їхнього. На жаль, аж тільки першого вересня мене призвали. Пробув в батальйоні «Донбас» на навчанні десь півтора, два місяці, а потім своєю командою вирішили перейти в 93 бригаду.

Я служив строкову службу в 95-й бригаді. Туди і був призваний. У складі 95 бригади я прослужив до вересня місяця, потім перевівся в 90-й окремий батальйон, який був сформований на базі 95 бригади. Перевівся з батальйону в батальйон. І вже в складі цього батальйону 81 бригади був в Донецькому аеропорту.

ЙОГО ІСТОРІЯ:

До війни був майстром по виготовленню меблів, робив багато різних меблів, по всій Україні ставили. Навіть в Донецьку навпроти Донбас Арени, у них там було таке чотирьохповерхове приміщення, і на четвертому поверсі розміщався розважальний центр «Хамеліон». Там я ставив 15 метрову барну стійку рецепшен боулінга.

На фронті я був дуже мало, ми виїхали 14 січня на бойові, і 17 січня в нас був перший бій. От це його результати.

Ви знаєте, ці три дні ми тільки добиралися туди до точки, а 17 січня це був наш перший бій, ми наступали на монастир. Це взагалі було 15 – 30 хвилин бою, нас накрило мінометами , дві наші машини. Я вважаю, що це просто доля така, війна, скажімо так. Там у них дуже все пристріляно, дуже важко було добратися до точки  вказанної , але наші хлопці все одно насипали добряче.

Багато побратимів нашого героя з 93 бригади, 2 батальйону, 6 роти – нині  в госпіталях. Дуже багато в Київському центральному військовому госпіталі. Ну хоч не сумно – каже Олексій. А з тими, хто залишився на фронті – часто буває на зв’язку.

Хлопці всі мають бажання все це завершити як найшвидче, вибити звідти всю цю гидоту і навести лад на нашій землі. От такі бажання, тому що у нас, наприклад, в роті відсотків 60 хлопців вони звідти, з Донбасу. Вони приховують свої обличчя, тому що у багатьох там рідні.

Незважаючи на те, що багато говорять про проросійські настрої на Донбасі, все одно дуже багато людей, які воюють на українській стороні?

Так, дуже багато донецьких і це добре. В батальойні «Донбас» були дуже здивовані, вони питали, що ти з Миколаївської області, а чого ти сюди приїхав? Ну як,кажу, а ви хіба не українці? Це ж і наша земля теж, це ж Україна. Вони дуже вдячні були на той час.

Я їм бажаю триматися і хай насипають далі тим ушльопкам, щоб вони скоріше зрозуміли, що вони не на своїй землі. Бо на своїй землі люди такі безчинства не роблять

А як у вас з довідками, про те, що ви поранені в зоні бойових дій. Вам дали якісь підтвердження про те, що ви поранені на війні?

Ні, поки що нічого цього не має. Я телефонував в частину своїм побратимам, з нашою роти товарищу. Начебто робиться, але коли все це буде… Це ж ще розслідування має пройти, при яких умовах все це сталося.

Я дуже вдячний нашим співвітчизникам, вони дуже багато для нас роблять – це дуже приємно.

ДІАГНОЗ:

Олексій Соколовський отримав 17 січня цього року мінно-осколкове поранення правої ноги, зламані обидві кістки нижче коліна й вище коліна перебиті, пошкоджена стопа, 23 осколки в ногах та животі. Він пережив вже 5 операцій. 

ТЕЛЕФОН: 

(099) 419-57-99

ДОПОМОГА КОШТАМИ:

  Олексій Соколовський 5168757275739714 Приватбанк