logo ГоловнаІсторії
Героїв
Благодійний
Аукціон
Контакти
Олександр Чорпіта
Олександр Чорпіта
²: 22 роки

 МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ: з Хмельниччини, з Кам’янець-Подільського району

СЛУЖИВ: офіцер 95-ї спеціалізованої бригади.

ЙОГО ІСТОРІЯ:

Навчання військовій справі почав в 16 років й проходив в Кам’янець-Подільському військовому училищі. Продовжував у Львівській військовій академії. Власне, з академії й  почав свій воєнний шлях. З перших днів, так званої, анексії українського Криму у складі українського війська. До поранення, 5 місяців перебував з зоні бойових дій. Олександр Чорпіта дуже небагатослівний. Як і всі українські офіцери.  Поранення отримав під час виконання свого завдання – розмінування приміщень.  Постраждав під час вибуху міни.

Олександр Чорпіта: Під Лисичанськом, вогнепальне поранення під час виконання завдання. Два стегна – вогнепальне поранення, пластину будуть вставляти.

Лікарі в Київському військовому шпиталі говорили про важкий стан Олександра. У нього були перебиті обидва стегна вогнепальним вибухом, а права нога вимагала неодноразових операцій через чисельні переломи та поранення.

Лариса Мудрак: Поранені та їхні рідні часто завдячують у вирішенні багатьох своїх термінових потреб волонтерам в госпіталі. Ми продовжуємо розповідь про нашого українського героя Олександра Чорпіта з волонтером, відомим телевізійним продюсером Тетяною Ляховецькою, яка з перших днів війни в госпіталі й допомагає нашим українським героям. Доброго дня, пані Тетяно, дуже дякуємо, що Ви знаходите час завітати до нас у студію. Отже, запитання про Чорпіта Олександра. Як він зараз себе почуває? Яка йому зараз потрібна допомога?

Тетяна Ляховецька: Вчора, 21 грудня, говорила з його татом, який з перших днів був поряд з ним в госпіталі. Тато вже веселий, говорить, що згадує Київський військовий шпиталь і дуже вдячний усім лікарям, волонтерам, медсестрам. Каже, що відчув різницю з іншими лікарнями. Каже, що раніше Олександр не міг спати, його турбували симптомні болі. Закривав очі і з’являвся страх війни. Зараз вже заспокоївся, ходить на милицях, на одну ногу вже навіть може стати, а на другій ще стоїть апарат, який доведеться 2-3 місяці носити. Цікаво, що у нього вже є донечка, а він такий молодий, всього 22 роки. Донечці вже 3 роки, дуже кохана його дівчинка – скаче по татові. Усе на радість. Ще кілька місяців і буде повертатись до Київського військового шпиталю, бо у нього немає шматочка кісточки. Там вже будуть дивитись, як і що далі. Настрій непоганий.

Лариса Мудрак: Вітаємо Олександра і його родину, і його маленьку донечку. Всім миром ми можемо дати більше енергії, більше сил, більше шансів на одужання.

ДІАГНОЗ:

Перебиті обидва стегна вогнепальним вибухом, через чисельні переломи та поранення правої ноги.

 

ТЕЛЕФОН:

батько Олександр Прохорович +38(097) 986 70 33

ДОПОМОГА КОШТАМИ: 

Рахунок Приватбанку 5168-7572-4614-4853

(на ім’я батька Чорпіта Олександра Прохоровича)