logo ГоловнаІсторії
Героїв
Благодійний
Аукціон
Контакти
УСАЧ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ВІК: 33 роки

МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ: Вінницька область, Березнянський район

СЛУЖИВ: 80-та аеромобільна бригада, мобілізований, служба по контракту. Після підписання контракту та проходження навчання у підготовчих таборах потрапив служити спочатку до Чугуєва, далі – Ізюм, а потім по всьому Донбасу. 

ЙОГО ІСТОРІЯ:

В його батальйоні багато було резервістів-контрактників з Чернівецької області. В підготовчих таборах проходили сильний «моральний та дисциплінарний вишкіл», а от військового вишкілу трохи таки не вистачало. Навчатись довелося вже у бойових завданнях.

ДІАГНОЗ:

Отримав поранення 17 липня під час обстрілу із Градів. Поранення найважчого ступеню: ампутація ноги, важке поранення руки, розірвана щелепа, нижньої кістки обличчя не було зовсім. Поранення було ускладнено тим, що 4 дні його не могли вивезти до госпіталю з Луганського аеропорту.

Спочатку оперувавали в Харківському шпиталі, а потім у Львівському його оперували канадські лікарі: складали щелепу наново, відновлювали обличчя. Важкопоранену руку та  ампутовану ногу перевели лікувати вже до Київського центрального госпіталю. Переніс вже 13 операцій. Потрібно ще.

 

ЙОГО ВОЄННІ СПОГАДИ:

«Починаєш цінувати все по-новому. Ніколи б не сказав, що так буду радіти простій солдатській лазні. В мирному житті працював продавцем в магазині, налаштовував сантехніку, працював водієм. А тут солдатська лазня мене вразила! Одного разу приїхала машина з гарячою водою, польова лазня. Вперше за місяць. Й на душові процедури це не було подібне. Але відчуття тіла після теплої води вперше за місяць я не забуду ніколи. Я дивився на свої ноги й не міг в це повірити, що я зміг зняти черевики та вимити ноги. 
Фізичний страх і біль терпіти легше, аніж  втрачати друзів й бачити їхні смерті. Смерті молодих хлопців, деяким з яких не виповнилося навіть 20 років і вони зовсім не бачили життя, а вже загинули за нашу з Вами країну. Це найстрашніші мої спогади»

 

ЙОГО ПОБАЖАННЯ:

«Хлопцям та дівчатам бажаю не падати духом ніколи. І яка б сильна не була та російська армія, той хто обороняє свою країну – завжди переможе. Бог на нашій стороні»

ЙОГО РОДИНА: 

Дружина Світлана та дві донечки. Впродовж останніх чотирьох місяців постійно знаходиться з ним. Світлана Йосипівна Усач неймовірно скромна і соромиться допомоги людей. Каже, що сама радше б допомагала іншим і так робила все життя.

ДОПОМОГА КОШТАМИ:
Картковий рахунок Приватбанку 4149 4978 2507 8316

 

КОНТАКТИ:

Телефон дружини Світлани  +38(068)-629-61-96