logo ГоловнаІсторії
Героїв
Благодійний
Аукціон
Контакти
НАЗАР БАРИЛКО
ВІК: 27 років

МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ: село Лукаші, Львівська область, Бродівського району,

СЛУЖИВ: 23 серпня я був мобілізований, був у Луганській області.

ЙОГО ІСТОРІЯ:

Поранення отримав з 9 на 10 число жовтня близько половини дванадцятого ночі.

Це сталося біля Щастя, прилегле село Геєвка. Сталося це на обході території . Ми стояли там, наше завдання було не пропускати диверсійні групи, які часто проходили повз нас. І в один вечір сталось так, що проходила диверсійна група, вони побачили нас. Сталося це швиденько, пролунали постріли, так і отримав поранення. Спочатку я не зрозумів, секунд 10, я ще відбіг, заховався, а потім аж відчув сильний біг в нозі і тоді почали мене хлопці рятувати.

Після поранення хлопці мене перше рятували на місці, вони зупинили кров, тому що мені куля попала в артерію, розірвала. І дуже велика крововтрата була. Хлопці зупинили, завдячую їм, доставляли мене. Я від поранення до госпіталю Харківського 10 годин транспортування в мене було. В Харкові зробили мені там операцію, вставили артерію. Цей момент я трошечки пам’ятаю. Я був при свідомості .

В госпіталях я з 10 жовтня. Два дня був в Харкові в госпіталі , потім 12, як раз на моє день народження привезли мене в Київський госпіталь. В мене трошечки проблема, низ ампутували, тому що 14 жовтня ампутували ногу. Там спасати не було що, бо почалося відмирання клітин. І боротьба вже йшла за верх ноги, тому що у мене три кульових поранення наскрізних, шийка бедра, артерія і седальний нерв. Контузія була. Порядка 30 операцій було, але врятували. Давали 80 на 20 відсотків, 20 мені вистачило. І 25 грудня мене вже відпустили з госпіталю до дому , тобто 2,5 місяці.

З довідками ми всі заяви-рапорта написали на ім’я командирів, чекаємо результату. А так від держави нічого ще не получив. Зарплату платять , я зараз рахуюсь військовослужбовцем,зарплата є. Потрібно документи, щоб одноразова грошова допомога була. Ми до цього зараз йдемо. Зараз у мене пріоритет номер один, стати на протез. Зараз так глобально стараюся ще не робити плани на майбутнє. Мені потрібно спочатку нога, а потім почнем» .

ДІАГНОЗ:

 

14 жовтня ампутували ногу. Там спасати не було що, бо почалося відмирання клітин. І боротьба вже йшла за верх ноги, тому що у мене три кульових поранення наскрізних, шийка бедра, артерія і седальний нерв. Контузія була. Порядка 30 операцій було, але врятували. Протезування не почалося , тому що шийка бедра, ще потрібно 6 тижнів і робити контрольний знімок. Бо я оце приїхав в Київ, думав зробити контрольний знімок і вже на протезування, тому що маю сильне бажання вже походити нормально.


ДОПОМОГА КОШТАМИ:

картковий рахунок в Приватбанку на його ім’я 5168742019295603

ТЕЛЕФОН: 

068 987-63-44