logo ГоловнаІсторії
Героїв
Благодійний
Аукціон
Контакти
МАКСИМ ДЕНИСОВ
ВІК: 37 років

МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ: Київ

СЛУЖИВ: Служив в 95 бригаді, 90-й роті, 3-му взводі, 1 відділенні.

ЙОГО ІСТОРІЯ:

Він кіборг й утримував Донецький аеропорт з листопада 2014 року. Тримався з побратимами там 10 днів. Поранення отримав 6 грудня в новому терміналі під час ротації. Новоприбулих бійців знайомили з позиціями аеропорту, коли почався круговий обстріл їхнього місця знаходження. Зі слів Максима Денисова стріляли всі й сепари, й найманці-чеченці, й російський спецназ. Він пригадує вибухи, полум’я, пожежу та сильне задимлення. Відстрілювалися, скільки було сил та боєприпасів.

Максим прикрив собою командира а сам отримав кульове поранення щелепи, мінно-вибухову травму, втратив ліве око, пошкоджені пальці руки, конутзія 2 ступеню.

До госпітал його не могли доправити добу. Не можна було вирватися з зони обстрілу. Після Дніпропетровського госпіталю Максим з 22 грудня лікувався вКиївському військовому шпиталі. Лікарі зробили все можливе.

ДІАГНОЗ:

Нині у нього – втрата короткотермінової пам’яті, дезорієнтація у просторі, важкий глибокий невроз. Йому сняться жахи, він схоплюється й готовий бігти в атаку щохвилинно. Невимовно тужить за загиблими побратимами, особливо тими, які намагалися винести його з усіяного 200-ми приміщення самого терміналу й самі також загинули.


ДОПОМОГА КОШТАМИ:

картковий рахунок Максиму Денисову 5169 3048 0474 7758 (Укрсиббанк)

ТЕЛЕФОН: