logo ГоловнаІсторії
Героїв
Благодійний
Аукціон
Контакти
ЛУК'ЯНЕЦЬ ІГОР 
 

ВІК: 26 років

СЛУЖИВ: Проходив службу в 30-й бригаді, Новоград-Волинський

ЙОГО ІСТОРІЯ:

Ігор з товарищем по службі брали участь у розвідувальній операції. 14 липня 2014 року потрапили на територію терористів, пробули серед бойовиків цілий день, встигли передати своїм всі дані про ворожі вогневі точки, кількість зброї і людей, але коли повертались назад бойовики зрозуміли, що хлопці чужі і відкрили по них вогонь. Ігор Лук’янець отримав наскрізне поранення живота, внутрішніх органів, кісток тазу і втратив багато крові. Товариш зміг дотягнути Ігоря до своїх, військовим вертольотом його доставили до Харкова, а потім перевезли до Києва. Майже місяць Ігор боровся за життя у реанімації Київського військового госпіталя.
Українські лікарі з такими страшними травмами зіткнулися вперше, тому було прийняте рішення про термінове транспортування Ігоря до ізраїльської клініки. Для цього необхідно було за короткий термін зібрати близько 200 тис. дол. В Ізраїлі хлопця вдало прооперували, але кошти Ігорю, як і раніше, дуже потрібні. Операція робилась на заставні кошти. 

ДІАГНОЗ:

Сліпе вогнепальне осколкове наскрізне поранення черевної порожнини з пошкодженням заочеревинного відділу прямої кишки. Вогнепальний багатоуламковий перелом лівої сідничної кістки. Розвинутий серозний перитоніт.

 

ДОПОМОГА КОШТАМИ:
Карта Приватбанку 5168 7572 2870 0433 на ім’я матері Лук'янець Галини Олександрівни