logo ГоловнаІсторії
Героїв
Благодійний
Аукціон
Контакти
ЯГЕЛЬСЬКИЙ ДМИТРО 
 

ВІК: 23 роки

МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ: смт. Новоукраїнка, Кіровоградської області

СЛУЖИВ: 30 механізована бригада, командир взводу, капітан, кадровий військовий. Кар’єру розпочав в Київському  військовому ліцеї, потім навчався у Львівському військовому інституті. З 2012 року служив командиром взводу.
 

ЙОГО ІСТОРІЯ:

22 травня отримали завдання – встановити новий блок-пост поблизу міста Сєвєродонецьк. Інший загін Дмитра отримав аналогічне завдання по м.Рубіжне. Коли наближались до точки завдання, поблизу м.Рубіжне вже як півгодини його солдати тримали бій. Керівник штабу, який був в колоні разом із загоном Янгельского Дмитра, прийняв рішення змінити завдання та вирушати на допомогу загону під м. Рубіжне.  Наближаючись до м.Рубіжне потрапили в «якісно організовану засідку» терористів.  Я (Лариса Мудрак) декілька разів перепитувала Дмитра, чому він, як кадровий військовий, називає засідку «якісно організованою»? «Саме тому, що я досвідчений  військовий, тому мені очевидно, що все це було дуже добре зплановано та організовано. Тобто якісно. У нас на той час не було захищеного зв’язку». Загін переходив міст, який було захищено чотирма бетонними плитами, праворуч та ліворуч неперевірений на рахунок наявності мін ліс,  противник знаходился на висотці,  нац.гвардійці були як на долоні. Коли організовували відхід, Дмитро кидав гранату і в цей момент отримав чисельні кульові поранення.

 

ДІАГНОЗ:

Обидві ноги розтрощені кульовими пораненнями, однак лікарі надію дають. Починаючи з 3 червня не раз поставало питання ампутації, але її вдалось уникнути! Проте відновлення кісток та м’язів забере роки. Янгельський Дмитро пережив 20 операцій. Стільки ж потрібно ще пережити. Права нога атрофована – тому реабілітація буде довгою. Вчитися ходити доведеться заново.
 

ДОПОМОГА КОШТАМИ:
Особистий рахунок Приватбанку Дмитра 5168-7572-7202-4540

КОНТАКТИ:

Ягельський Дмитро +38(093)1605943 
Мама Ягельська  Оксана Михайлівна +38(063)6376884
 

Історію записала Лара Мудрак