logo ГоловнаІсторії
Героїв
Благодійний
Аукціон
Контакти
ДУДАРЕНКО ОЛЕГ 
 

ВІК: 34 роки

МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ: смт. Сосниця, Чернігівської області

СЛУЖИВ: мобілізований, в березні отримав повістку, в травні пройшов навчання в  тренувально-навчальному центрі, на початку червня воював з зоні АТО. Спочатку поблизу м. Борова, Харківської області. Далі – через територію м. Ямпіль просувалися до зони бойових дій.

ЙОГО ІСТОРІЯ:

28 липня 2014 року в період надвечір’я ніс чергування на бойовому блокпості. Блок-пост  знаходився біля с. Новоіванівка, що на межі Донецької та Луганської областей. Завдання перед бійцями стояло  не лише контролювати блок-пост, але й координувати рух на дорозі. Очікували, що після визволення м. Лисичанськ саме цим напрямком рухатимуться терористи – бойовики. Дударенко Олег потрапив під колеса автобуса, яким керував п’яний водій, а раніше цей автобус належав терористам. Принаймні, Олег знає такі попередні результати розслідування ситуації, яка з ним сталася. Дорожньо-транспортна аварія в зоні АТО.

 

 

ДІАГНОЗ:

Cкладний перелом тазо-бедрової кiстки в багатьох місцях. Чутливість ніг зберігається. Лікарі дають прогнози, що за декілька місяців стане на ноги. Прогнози обережні, однак шанси великі. Потрібен довгий період реабілітації.

ДОПОМОГА КОШТАМИ:

  Рахунок Приватбанку 5167-9872-0633-3425 на ім'я Дударенко Олег

КОНТАКТИ:
Телефон сестри Олега, Лілія Анатоліївна Невидюк (дівоче Дударенко)  +38(068)6048164

 

Історію записала Лара Мудрак