logo ГоловнаІсторії
Героїв
Благодійний
Аукціон
Контакти
sorka
Богдан
Сорока
medved
Любомир
Медвідь
ostriychuk
Іван
Остафійчук
drashkaba
Олеся
Драшкаба
belov
АНАТОЛІЙ
БЕЛОВ
gnilitskaya

Ксенія
Гнилицька
tretyak
Ганка
Третяк
semisuk
Іван
Семесюк
badin
Єгор
Бадін
 

Богдан Сорока

(нар. 1940) – український графік, учень Львівської національної академії мистецтв. Перший завідувач кафедри промислової графіки Львівської національної академії мистецтв. Син члена ОУН, організатора руху спротиву в’язнів. В 1969 році створив перші твори-лінорити, як іллюстрації до поезій Ігоря Калинця «Відчинення вертепу». Їх видрукували у Лондоні під назвою «Поезії з України». За це його твори та ім’я стали забороненими в СРСР на декілька десятиліть. Автор графічних ілюстрацій до творів Тараса Шевченка, Лесі Українки, Романа Іванничука, Василя Стефаника. Роботи митця представлені в музеях України, Литви, Бельгії, США.

Любомир Медвідь

(нар. 1941) – професор, академік Академії мистецтв України, заслужений діяч мистецтв України. Навчався у видатних майстрів – Романа Сельського та Карла Звіринського. Створив розписи у храмах: с. Суховоля(Львівської обл), м. Оттава (Канада), м.Львів. Брав участь у розписах Собора Святого Юра у Львові. Твори художника зберігаються у Національному художньому музеї України (м.Київ), також у Львівській, Хмельницькій та Запорізькій картинних галерея, Національному музеї ім. Андрея Шептицького у Львові, приватних колекціях США, Канади, Німеччини та інших країн.

Іван Остафійчук

((нар. 1940) – лауреат Шевченківської премії (2007), член Національної спілки художників України. Графік-ілюстратор, навчався у Романа Сельського та Карла Звіринського. Починаючи з 1996 року експонується в Україні та закордоном, має золоту відзнаку IX Бієнале графічного мистецтва у м. Брно (1980). Ілюстрував книги Л. Костенко, М. Вінграновського, Д. Павличка. В 1996 році виїхав закордон, працював у Хорватії та Канаді. В 1992 році повернувся до Львова. Твори митця зберігаються в Національному музеї ім. Андрея Шептицького у Львові, Львівській галереї мистецтв, в приватних колекціях в Канаді, США та Європі.

Олеся Драшкаба

(нар. у ХХ ст.) - український графік та дизайнер. Професійну освіту здобувала у Львівській академії мистецтв та Національній академії образотворчого мистецтва й архітектури. Стипендіат Академії мистецтв у Вроцлаві. Має срібну і золоту нагороди Takasaki International Art Competition (Японія). Провела низку виставкових проектів, персональних і групових, в Україні та за кордоном. Обіймає посаду креативного директора рекламної агенції Publicis Visage. Читає публічні лекції з образотворчого мистецтва, дизайну та реклами, зокрема на фестивалях ArtiShock та Гогольfest. Твори художниці є у приватних колекціях українських, польських та австрійських поціновувачів мистецтва

Ксенія Гнилицька

(нар. 1984) – художниця, випускниця Національної академії образотворчого мистецтва й архітектури, «Нової хвилі». Донька легендарного київського митця Олександра Гнилицького. Учасниця арт-групи «Р.Е.П.». Персональні виставки в Україні, Німеччині, Швеції, Естонії, Росії, Хорватії, Польщі, Італії. Увійшла до числа двадцяти митців, обраних з усього світу для участі у міжнародному проекті «Мистецтво двадцятирічних». Авторка жорстко актуальної роботи «Житіє президента». Від цієї авторської роботи відмовились практично всі галереї столиці України. Посіла 19 місце в рейтингу 50 найвпливовіших людей сучасного українського мистецтва.

Ганка Третяк

(нар. 1976) – художниця, дизайнерка, режисерка. Випускниця художньо-графічного факультету Криворізького державного педагогічного університету. Організатор мистецького фестивалю ArtiShock в рамках Коктебель Jazz Fest, співавтор промопроекту Національного художнього музею України «Живе мистецтво», засновниця галереї ХудГраф (м.Київ). Твори художниці знаходяться у приватних колекціях України та Європи.

Іван Семесюк

(нар. 1979) – художник, антрополог, письменник. Випускник Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, член Національної спілки художників, Спілки дизайнерів, голова «Союзу Вольних Художників». Працює з гострою проблематикою сучасності, торкається дражливих і болісних тем, розкриває і оперує соціальні проблеми. Критики називають його манеру сатиричною, але з любов’ю до сучасників. Учасник понад 80 виставок та проектів в Україні та за кордоном. Твори митця в приватних колекціях України та в Музеї декоративно-прикладного мистецтва у Києві.

Єгор Бадін

(нар. 1979) – художник й дизайнер, випускник художньо-графічного факультету Криворізького державного педагогічного університету. Учасник мистецьких акцій та фестивалів, зокрема Коктебель Jazz Fest. Як дизайнер, працював над корпоративним стилем ТЦ Dream Town, проекту Frankofonia, Київського міжнародного кінофестивалю, Human Rights Film Festival. Твори художника знаходяться у приватних колекціях українських та європейських митців, бізнесменів та політиків.

Анатолій Белов

(нар. 1977) – український художник-графік, перформер і музикант. Має диплом Національного технічного університету України (книжковий дизайн). Борець за мирне співіснування людей з різними філософіями, орієнтаціями та поглядами на життя. Автор провокативних і відвертих мистецьких проектів. Входив до художнього угрупування Р.Е.П, учасник музичних проектів Пінопласт, Emblika Quali та Людська подоба. Брав участь у резиденціях Центру сучасного мистецтва Джорджа Сороса в Києві (2005) та Асоціації сучасного мистецтва Rotor у м. Грац (2009). Учасник мистецьких проектів в Україні, Польщі, Австрії, Німеччині та Росії.